Головне меню

Подати звернення

Повідомлення системи RASFF стосовно недостатніх записів щодо простежуваності м’яса механічного обвалювання

   Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області 10.08.21 2інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 05.08.2021р. №2021.3972-fup 4 стосовно недостатніх записів щодо простежуваності м’яса механічного обвалювання що експортувалось з Бельгії

 (виробник Kipco-Damaco N.V.,Oostrozebeke) до Польщі (одержувач: Маgnolia Plus Sp. z.o.o. Celm), звідки надіслано до України (отримувач ТОВ «Фреш Фуд Лоджистікс», вул. Б. Хмельницького,42, м.Луцьк, Волинська обл., 43016; холодильне збереження: вул.Лідавська,1. м.Луцьк, Волинська обл., 43000).

   Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».
   Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.