Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Контроль Держпродспоживслужбою за дотриманням карантину вихідного дня на Прикарпатті

 Минулими вихідними спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області моніторили дотриманняdefefef31111sadwedwedw карантину вихідного дня на території краю. Для проведення моніторингу було створено 48 робочих груп із залученням працівників Національної поліції та органів місцевого самоврядування.

 В роботі груп взяли участь представники органів місцевого самоврядування 6 із 19 районів області та міст обласного значення (Косівський, Калуський, Богородчанський, Рогатинський, Снятинський райони та м.Болехів).

 Інспектори перевірили заклади громадського харчування, магазини, торговельні та розважальні центри, ринки та інші суб’єкти господарювання, діяльність яких на вихідні дні регламентована змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», що стосуються посилення протиепідемічних заходів.

Так, за 14-15 листопада 2020 року моніторингом було охоплено 2130 об’єктів, в тому числі:

- агропродовольчі ринки – 45,

- промислові ринки – 19,

- заклади громадського харчування – 518,

- промислові магазини – 723,

- продовольчі магазини – 583,

- інші заклади (перукарні, салони краси, спортзали, фітнес-клуби) – 242.

Виявлено 112 порушень, складено 99 протоколів, направлено 14 інформацій до Національної поліції та 26 інформацій до органів місцевого самоврядування. До перевірок залучались журналісти ТРК «Галичина».

Моніторинговим обстеженням передувала інформаційно-роз’яснювальна робота: відповідні інформаційні матеріали були розміщені на офіційній сторінці Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області у соціальній мережі Фейсбук, направлено повідомлення для розміщення на сайтах МВК, РДА, ОТГ.

Крім того наголошуємо, що у керівників органів місцевого самоврядування немає повноважень дозволяти або забороняти дію рішень уряду на території окремо взятої територіальної одиниці.

За порушення карантину порушників чекає штраф від 17 до 34 тис. грн., а для посадових осіб – від 34 до 170 тис. грн.

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6