Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Оновлено рекомендації для роботи дитячих садочків під час карантину

 Оприлюднено постанову головного державного санітарного лікаря України № 55 з новими рекомендаціями щодо роботи дитячихbnvbnvbvvvvvgggg333 садків в умовах адаптивного карантину.

 З нововведень:

- дозволено проведення  культурно-виховних заходів (вистав, свят, концертів) за участю дітей однієї групи та за присутності одного з батьків/опікунів дитини (у масці) з розрахунку однієї особи на 5 кв. м площі приміщення, в якому проводиться захід, або території (якщо  на відкритому повітрі).

- заборонено запрошувати творчо-розважальні колективи та інших осіб, які не є співробітниками закладу.

Інші рекомендації лишаються в дії.

 Зокрема, працівники дитсадків перед роботою зобов’язані міряти температуру та працювати в масках.

Вихователі зранку приймають дітей від батьків на території закладу, але за межами будівлі. На вході у приміщення потрібно обробляти руки спиртовими антисептиками. Усі протиепідемічні заходи для дітей мають бути організовані в ігровій формі.

Також у закладах дошкільної освіти забороняється використання багаторазових тканинних рушників, м’яких іграшок, килимів з довгим ворсом.

 Заборонено заходити у приміщення дошкільного закладу у вуличному взутті та проводити батьківські збори.

 Також рекомендовано розробити графік прогулянок та занять, щоб не допустити змішування груп, обмежити заняття та вправи, під час яких діти контактують між собою та використовують додатковий інвентар.

Працівники повинні регулярно мити руки з рідким милом або обробляти їх антисептиками що дві години та після відвідування громадських місць.

Кожні дві години працівники садків мають дезінфікувати поверхні. Також це необхідно робити після закінчення робочого дня.

Обов’язкові провітрювання приміщень щонайменше 15 хвилин перед відкриттям закладу та провітрювання кімнат (по черзі) впродовж дня.

З повним текстом постанови головного державного санітарного лікаря України від 22.09.2020 р. № 55 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» можна ознайомитись за посиланням.

 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6