Головне меню

Оздоровлення під контролем

  На Прикарпатті проводиться комплекс заходів, спрямованих на організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Перед початком літнього оздоровчого сезону в Івано-Франківській обласній державній адміністрації відбулося засідання Координаційної ради з питань оздоровлення та відпочинку дітей, аналогічні комісії засідали на рівні міст,velodeti
районів області. На нарадах обговорювалась необхідність створення належних безпечних умов для життя і здоров’я дітей під час оздоровчої кампанії, організація місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування ефективної взаємодії між всіма зацікавленими представниками служб під час підготовки до оздоровчого сезону 2016 року, у тому числі територіальними органами Держпродспоживслужби області.
     Наші фахівці активно долучились до роботи у складі комісій по перевірці готовності закладів літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Особлива увага звертається на забезпечення харчуванням та постачання продовольчої сировини до закладів оздоровлення, а також на необхідність погоджувати перелік постачальників харчової продукції із представниками Держпродспоживслужби, як це передбачено законодавством.
   Керівництвом Головного управління Держпродспоживслужби в області підготовлено Доручення щодо дотримання санітарного законодавства під час оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році та направлено листи - пам’ятки до територіальних органів Держпродспоживслужби області. Зазначені документи є так званими дорожними картами (алгоритмом) щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя дітей під час оздоровлення, у тому числі: санітарного стану водопровідних та каналізаційних систем, якості питної води, організації харчування, медичного забезпечення та здійсненні заходів щодо ефективної профілактики інфекційних  захворювань і харчових отруєнь.
 

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1