Головне меню

Подати звернення

На Коломийщині провели семінар-навчання з питань роботи басейну в загальноосвітньому закладі

 28 січня 2020 року спеціалісти Коломийського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській областіівауцауц333333333 провели семінар-навчання на базі Коломийського ліцею № 6 ім. Героя України Т.Сенюка для працівників плавального басейну, що функціонує в цьому закладі.


 Захід був спрямований на вивчення санітарно-гігієнічних вимог до утримання та роботи басейну в загальноосвітньому закладі з метою профілактики інфекційних і дерматологічних захворювань у дітей, які передаються водним та побутовим шляхами.
 В навчанні взяли участь тренери з плавання, вчителі фізичного виховання, медичний та технічний персонал.
В ході роботи учасники обговорили такі питання:
- режим роботи басейну для використання в процесі навчання плавання учнів ліцею під час уроків фізичного виховання та роботи загальноміських спортивних секцій з плавання;
- гігієнічні вимоги до утримання басейну, засоби та методи прибирання та дезінфекції приміщень басейну, частота заміни води та вимоги щодо контролю за якістю і безпечністю води в басейні;
- порядок допуску дітей до занять з плавання.

Для довідки:
плавальний басейн, що працює в місті Коломия, відвідують діти всіх навчальних закладів міста; він використовується для навчання плаванню учнів Коломийського ліцею № 6 ім. Героя України Т.Сенюка під час уроків з фізичного виховання, а також для навчання плаванню дітей з інших навчальних закладів міста у групах «здоров’я» у вечірні години під наглядом тренерів.

ккенкен56н5466666

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5