Головне меню

До уваги аграріїв: прогноз розвитку шкідників та хвороб сільськогосподарських культур у липні 2019 року

 У червні на території області погоду визначав антициклон, який зумовлював спекотну, сонячну погоду. Опади відмічались локально уцкцук44355443 супроводі гроз, місцями з градом і шквалами, нерівномірним розподілом по території області. За таких погодних умов тривав прискорений розвиток сільгоспкультур. Одночасно, з підвищенням температури в осередках, де випадали дощі,

створились сприятливі умови для розвитку та поширення грибкових хвороб. На решті території тривалий вплив високих температур призвів до виснаження рослин, сприяв поширенню і живленню шкідників та меншому поширенню хвороб сільськогосподарських культур.
 Розвиток шкідливих об`єктів у липні залежатиме від погодних умов. Тому моніторинг фітосанітарного стану сільськогосподарських рослин матиме важливе значення в регулюванні чисельності шкідливих організмів, своєчасному застосуванні засобів захисту рослин.
 Детально про особливості фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту основних сільськогосподарських рослин у господарствах Івано-Франківської області у липні 2019 року читайте в розділі : діяльність управління – фітосанітарна безпека – фітосанітарний стан – прогнози фітосанітарного стану.