Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

На Коломийщині відбувся міжнародний фестиваль «Коломийка»

 26 травня в селі Королівка, що на Коломийщині, відбувся ХV Міжнародний фольклорно-етнографічний фестиваль «Коломийка».
 Усі охочі, що долучились до заходу, мали змогу поринути у неповторний світ звичаїв та обрядів, народних танців, музики і пісень, оглянутиdgfd444221312 містечко майстрів народної творчості, взяти участь у майстер-класах народних умільців та скуштувати автентичних страв.
 Глядачів зачаровували талантами Національний гуцульський академічний ансамбль пісні і танцю “Гуцулія”, мистецькі колективи з України, Молдови та Польщі, а також спеціальні гості - народні артисти України Ніна Матвієнко, Валерій Маренич, Гриць Драпак та інші.
 Активну участь в організації та підготовці фестивалю забезпечили спеціалісти Коломийського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, котрі провели комплекс заходів, спрямованих на недопущення харчових отруєнь під час проведення дійства, працювали у складі оргкомітету фестивалю, надавали пропозиції та рекомендації щодо належної роботи закладів громадського харчування при виїзній торгівлі.
 Спільно з управлінням економіки Коломийської РДА було складено перелік суб’єктів підприємницької діяльності, які займались виїзною торгівлею продуктами харчування під час святкування. Із суб’єктами господарювання проведено профілактичні бесіди, вручено пам’ятки з питань безпечності харчових продуктів та дотримання норм санітарного законодавства при проведенні масових заходів.
 Крім того було проведено позапланові заходи державного контролю з проведенням лабораторних випробувань в стаціонарних закладах громадського харчування, які залучались до роботи фестивалю.
 В день проведення заходу спеціалісти Коломийського районного управління безпосередньо працювали на місці та забезпечували оперативний контроль в межах повноважень.

sfd5433333rtreerftr qqww2222wssxvnnnnnn xxxsddfwedewwe3333311

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук