Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Держпродспоживслужбою Прикарпаття посилено контроль за рекламою лікарських засобів та медичних послуг

 З початку 2019 року на Івано-Франківщині посилено контроль за дотриманням вимог щодо змісту та порядку розповсюдження реклами, яка стосуєтьсяреена455вввввц3 лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації.
 Всього сектором контролю за рекламою за 4 місяці поточного року досліджено понад 200 рекламоносіів, з яких у кожному десятому випадку виявлено порушення різного роду.
 З виявлених станом на 01.05.2019 року 24 порушень, 7 справ стосуються методів діагностики та лікування. Основні порушення, що допускають рекламодавці при рекламування медичних засобів та послуг, це:
- відсутність тексту попередження такого змісту: «Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я», що займає не менше 15 відсотків площі (тривалості) всієї реклами;
- посилання на гарантований лікувальний ефект від застосування лікарського засобу та медичних послуг, що рекламуються;
- посилання як на найбільш ефективні, найбільш безпечні, виняткові щодо відсутності побічних ефектів;
- забороняється у рекламі лікарських засобів та методів лікування участь лікарів та інших професійних медичних працівників, а також осіб, зовнішній вигляд яких імітує зовнішній вигляд лікарів.
 Також у рекламі деяких товарів, що не належать до лікарських засобів, виявлено посилання на те, що вони мають лікувальні властивості, а це забороняється законодавством про рекламу.

 Крім того звертаємо увагу розповсюджувачів реклами на наступне:
розповсюджувачі реклами не можуть поширювати рекламу, якщо відповідно до законодавства види діяльності або товари, що рекламуються, підлягають обов’язковій сертифікації або їх виробництво чи реалізація вимагає наявності відповідних дозволу, ліцензії, а рекламодавець не надав розповсюджувачу реклами копії таких сертифікат, дозволу, ліцензії, засвідчених у встановленому порядку.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук