Головне меню

Щодо випадків АЧС в Тернопільській та Закарпатській областях

 Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області в особистому підсобномуewrwe33333dfdffff господарстві громадянина в с. Старий Кокорів Кременецького району Тернопільської області було зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней.


 При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Львівській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини 13.1.2018 встановлено діагноз - африканська чума свиней (АЧС) (звіт про результати дослідження № 001500 п.м./18 від 13.11.2018).
 Крім того, відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області було зареєстровано один випадок захворювання на африканську чуму свиней (АЧС) серед впольованих диких кабанів в урочищі «Лопош» поблизу с. Великі Береги Берегівського району Закарпатської області (звіт про результати дослідження Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини № 001552 п.м./18 від 16.11.2018).
 З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісій при райдержадміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зони захисту та нагляду.
 В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.
 Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеною територією.