Головне меню

ПОЛОЖЕННЯ про Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківської області

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказом в.о. начальника
Головного управління
Держпродспоживслужби в
Івано-Франківській області
№ 12 від 19.05. 2016 р.


ПОЛОЖЕННЯ
про Управління захисту споживачів

1. Управління захисту споживачів (далі – Управління) є підрозділом Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (далі – Головне управління).
2. Управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, міжнародними договорами України, цим Положенням, а також іншими нормативно-правовими актами.
3. Положення про управління затверджується наказом начальника Головного управління відповідно положення про Головне управління в Івано-Франківській області
4. Керівник та працівники управління захисту споживачів призначаються на посаду начальником Головного управління та звільняються ним з посади відповідно до вимог чинного законодавства України та положення про Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.
5. Управління забезпечує належний рівень діловодства, дотримання режиму секретності та службової таємниці з питань, які належать до його компетенції.

ІІ. ЗАВДАННЯ, ФУНКЦІЇ ТА ОБОВ’ЯЗКИ УПРАВЛІННЯ
2. 1. Основні завдання управління:

Читати детальніше...

Гаряча лінія

Вхід

Пошук