Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби обстежили навчальні заклади перед початком нового 2018- 2019 навчального року

 На Прикарпатті, як і по всій Україні, розпочався новий навчальний рік.
 З метою забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя учнів до початку нового навчального року фахівцями Головного управління Держпродспоживслужбиhfgdd6532gdhyedee в Івано-Франківській області взято участь в 653 комісійних обстеженнях загальноосвітніх навчальних закладів області з наданням пропозицій, під час яких проводилась оцінка санітарно-технічного стану приміщень, готовності до роботи холодильного та технологічного обладнання харчоблоків, забезпеченість їх достатньою кількістю столового та кухонного посуду, устаткуванням, розділковим інвентарем, миючими та дезінфікуючими засобами, проводились дослідження якості питної води, що використовується в закладах, тощо.
 В підсумку даних обстежень виявлено 89 грубих порушень чинного законодавства, що складає 13,6%. Паралельно проводяться перевірки - заходи державного нагляду (контролю) цих закладів.
 Станом на 1 вересня в Івано-Франківській області відкрито 283 дошкільних, 688 загальноосвітніх закладів та 46 вищих навчальних закладів I-II ступенів акредитації. Під час обстежень фахівці районних та міських управлінь і відділів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надали пропозицій по зміцненню матеріально-технічної бази 94 дошкільним закладам, 304 загальноосвітнім, 15 вищим навчальним закладам І-ІІ ступеня акредитації.
 В 32 дошкільних, 73 загальноосвітніх та 1 вищому навчальному закладі І-ІІ ступеня акредитації проведено реконструкцію та капітальний ремонт.
 Частина закладів не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам за станом матеріально-технічної бази (знаходяться у погано пристосованих приміщеннях), зокрема: 3 дошкільні, 15 загальноосвітні та 1 вищий навчальний заклад І-ІІ ступеня акредитації.
 12 дошкільних закладів, 54 загальноосвітніх, 5 вищих навчальних І-ІІ ступеня акредитації закладів, потребують проведення реконструкції та капітального ремонту.
 В 35 дошкільних та 118 загальноосвітніх закладах водопостачання здійснюється від колодязів. В 80 дошкільних, 191 загальноосвітніх та 11 вищих навчальних І-ІІ ступеня акредитації закладах на водопровідних мережах встановлено індивідуальні водоочисні пристрої (фільтри).
 24 дошкільні та 198 загальноосвітніх закладів каналізовані на вигріб та не каналізовані взагалі. Кількість закладів, в яких облаштовано внутрішні туалети на виконання програми «Внутрішній туалет» становить 279 дошкільних, 619 загальноосвітніх та 46 вищих навчальних І-ІІ ступеня акредитації.
 Кількість закладів, які ще потребують облаштування внутрішніми туалетами на виконання програми «Внутрішній туалет» складає : дошкільні - 4, загальноосвітні - 69.
13 дошкільних, 59 загальноосвітніх закладів мають пічне опалення.
 Кількість закладів, які не мають власних харчоблоків: загальноосвітні заклади - 56, вищі навчальні заклади - 1. Кількість харчоблоків, що не відповідають гігієнічним вимогам по площі та набору приміщень: дошкільні заклади - 4, загальноосвітні заклади - 42, вищі навчальні І-ІІ ступеня акредитації-1.
 35 загальноосвітніх закладів забезпечуються лише буфетною продукцією, 10 загальноосвітніх закладів недостатньо забезпечені технологічним та холодильним обладнанням, мийними та дезінфекційними засобами. Виявлено 2 порушення при погодженні двотижневого меню.
 Результати організаційно-методичної роботи в ході підготовки навчальних закладів до нового 2018-2019 навчального року: кількість проведених нарад-37, семінарів-11, колегій-5, підготовлено наказів-4, розпоряджень-5.
 Показники санітарно-освітньої роботи в ході підготовки навчальних закладів нового 2018-2019 навчального року: прочитано лекцій - 12, проведено бесід- 474, проведено виступів на телебаченні - 2, надруковано статей в газеті -2, розміщено інформації на сайтах - 16.
 Відібрано 267 проби води для мікробіологічних досліджень, з них 13 (4,8%) не відповідають гігієнічним нормативам. За санітарно-хімічними показниками досліджено 298 проби води з них 40 (13,5%) не відповідають гігієнічним нормативам.
 Керівникам закладів надано пропозиції по усуненню недоліків, проінформовано органи місцевого самоврядування. Контроль за роботою освітніх закладів області буда тривати і надалі.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4