Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Щодо розміщення зовнішньої реклами

 Відповідно до законодавства про рекламу, з метою налагодження механізму співпраці органів захистуіваів55322222анов прав споживачів та органів місцевого самоврядування у сфері зовнішньої реклами протягом ІІ–ІІІ кв. 2018 року управлінням захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області було проведено цикл круглих столів за участі представників міських, селищних рад та ОТГ області.

 Під час засідань обговорено методи співпраці в частині здійснення належного контролю за розміщенням зовнішньої реклами без відповідного дозволу.
 Дозвіл – документ установленої форми, виданий розповсюджувачу зовнішньої реклами на підставі рішення виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, який дає право на розміщення зовнішньої реклами на певний строк та у певному місці.
 У статті 1 Закону України «Про рекламу» наведено визначення зовнішньої реклами: реклама, що розміщується на спеціальних тимчасових і стаціонарних конструкціях, розташованих на відкритій місцевості, а також на зовнішніх поверхнях будинків, споруд, на елементах вуличного обладнання, над проїжджою частиною вулиць і доріг.
 Разом з тим, відповідно до частини 6 статті 9 вивіска чи табличка з інформацією по зареєстроване найменування особи, знаки для товарів і послуг, що належать цій особі, вид її діяльності (якщо не випливає із зареєстрованого найменування особи), час роботи, що розміщена на внутрішній поверхні власного чи наданого у користування особі приміщення, на зовнішній поверхні будинку чи споруди не вище першого поверху або на поверсі, де знаходиться власне чи надане у користування особі приміщення, біля входу в таке приміщення, не вважається рекламою. Перелік інформації на вивісці є вичерпний. Якщо міститься додаткова інформація (наприклад, номер телефону, посилання на інтернет - адресу, Е-mail) або площа носія інформації більше ніж 3 кв.м. – це вже реклама.
 Так, для прикладу, в поточному місяці за поданням виконавчого комітету Калуської міської ради, управлінням складено 6 протоколів про порушення ч.1 ст.16 Закону України «Про рекламу» відносно осіб, якими розміщено зовнішні реклами на фасаді приміщень без відповідного дозволу. Порушників буде притягнуто до відповідальності згідно вимог ст.27 вказаного Закону.
 Принагідно, інформуємо, що згідно змін до Закону України «Про рекламу» від 03.07.2018 року розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні ( у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2