Головне меню

З вересня п. р. в області запрацює нова Регіональна цільова програма “Дітям Прикарпаття - якісне харчування”

  Упродовж останніх років в Україні зберігається тенденція до погіршення стану здоров’я дітей, що обумовлено впливом різних негативнихyttr655454gtftg3333 факторів соціально-економічного, екологічного та психоемоційного характеру.
 Результати аналізу моніторингових лабораторних досліджень, проведених в шкільних, дошкільних та соціальних закладах області протягом 2017-2018 років Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби, свідчать про системні порушення операторами ринку харчових продуктів загальних

гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами, в т.ч. правил особистої гігієни, визначених норм щодо калорійності їжі, недостатній рівень матеріально-технічного забезпечення тощо.
 Зважаючи на це, Головним управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розроблено Регіональну цільову програму «Дітям Прикарпаття - якісне харчування» на період 2018-2020 років.
 Основною метою та завданням Програми є забезпечення повноцінного, якісного та калорійного харчування дітей в школах, дошкільних закладах, постачання безпечних та якісних продуктів харчування та сировини, зміцнення матеріально-технічної бази шкільних та дошкільних закладів харчування дітей, залучення до постачання продуктами харчування сільськогосподарських виробників та переробників області.
 Участь в реалізації Програми, крім Головного управління Держпродспоживслужби в області та Департаменту освіти Івано-Франківської облдержадміністрації, братимуть районні державні адміністрації, міські ради та ОТГ.