Головне меню

19-20 липня 2018 року Прикарпаття приймало делегатів Міністерства сільського господарства, лісництва та рибальства Японії

  Делегація Міністерства сільського господарства, лісництва та рибальства Японії, яка працювала в Україні з 16 липня 2018 року, 19 та 20 липня перебувалаZGJYSZ55FFfdsd4444 на Івано-Франківщині з метою проведення аудиту системи державного контролю при виробництві м'яса птиці та продуктів з нього.
 Під час візиту на Прикарпаття представники місії ознайомилися з функціями і повноваженнями Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, його структурними підрозділами, системою державних

лабораторій та лікарень ветеринарної медицини, державною програмою спостереження за грипом птиці, також вивчили дієвість заходів контролю, які мають бути вжиті у випадку спалаху пташиного грипу.
  Особлива увага була приділена реєстрації потужностей з вирощування птиці, здійсненні офіційного контролю за дотриманням вимог біобезпеки в них та системі сертифікації продукції.
 На ТОВ «Птахофабрика «Снятинська Нова» делегати Міністерства сільського господарства, лісництва та рибальства Японії ознайомилися з вирощуванням гусей, виробництвом фуа-гри. Спеціалісти підприємства, державні ветеринарні інспектори - спеціалісти Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, офіційні ветеринарні лікарі розповіли та документально продемонстрували заходи з біобезпеки, спрямовані на запобігання та недопущення пташиного грипу .
 За результатами місії буде складений офіційний звіт, після чого будуть на державному рівні відпрацьовані умови експорту м’яса птиці та продукції з неї до Японії та узгодження ветеринарного сертифіката на експорт, що відкриє ринок Японії для зазначеної вітчизняної продукції.

фото1- візит з Японії фото3- візит з Японії фото2-візит з Японії

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23