Головне меню

Коломийщина: відбувся семінар з питань додержання законодавства у сфері захисту прав споживачів

 17 липня 2018 року на базі Коломийської райдержадміністрації спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби вколdghde114 Івано-Франківській області проведено семінар для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів господарювання, на якому обговорено питання необхідності додержання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів.


 В ході роботи начальник управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в області Олександр Грибик та начальник Коломийського районного управління ГУ Держпродспоживслужби Григорій Тарабаса акцентували увагу присутніх на основних вимогах законодавства у сфері захисту прав споживачів та державного ринкового нагляду, а також на необхідності упередження порушень прав споживачів та недопущення на ринках непродовольчих товарів продукції, яка не відповідає встановленим вимогам чи є фальсифікованою. До учасників заходу доведено процедуру та особливості розгляду звернень громадян, захисту їх прав та інтересів.
  Аналогічні семінари будуть проводитись на базі райдержадміністрацій чи міських рад Івано-Франківщини до вересня 2018 року згідно графіку, з яким можна ознайомитись за посиланням.

33rssdffds5555fffff 22dfgytfgfggg5e43