Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Снятин відзначив 860-річчя від дня заснування

  14-15 липня 2018 року в місті Снятин відбулись святкові заходи з нагоди 860-річчя від дня заснування.
  Містян та гостей свята розважали духовий оркестр, троїсті музики, клоуни та ростові ляльки. Між концертними номерами кращихcyznby3534ws мистецьких колективів за рішенням виконавчого комітету міської ради було присвоєно звання Почесний громадянин міста, нагороджено у відповідних номінаціях керівників підприємств, приватних підприємців, мешканців міста, родинні династії, розіграно лотерею з цікавими призами тощо.


 Долучились до організації свята й спеціалісти Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в області.
 Зокрема, в ході підготовки до Дня міста було проведено роз’яснювальний інструктаж для підприємців, які були задіяні в організації громадського харчування на даному заході.
 В ході інструктажу спеціалістами служби було перевірено первинні документи операторів ринку, наявність у них декларації, сертифікатів відповідностей та експлуатаційних дозволів, наявність медичних книжок в продавців. Крім того було погоджено асортимент товарів для реалізації.
 За підсумками роботи підприємці отримали пам’ятки про недопущення масових харчових отруєнь, а також перепустки на право торгівлі під час святкування.

yrt444465ygdg 55555ffhgg11dgfh

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук