Головне меню

Держпродспоживслужба забезпечила повернення коштів споживачам за фактично ненадані житлово-комунальні послуги

  Сектором контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області взято участьfnrbhfyter776 у проведенні управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області ревізії фінансово-господарської діяльності в частині дотримання вимог законодавства щодо порядку формування, встановлення та застосування цін (тарифів) на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій суб’єкта господарювання, який надає послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.


  Перевіркою правильності застосування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій встановлено, що протягом серпня 2017 р по квітень 2018 р. суб’єктом господарювання надавались послуги споживачам не в повному обсязі з проведення поточних та профілактичних ремонтних робіт та не здійснювало передбачених чинним законодавством перерахунків плати за спожиті послуги, відповідно до фактично наданих послуг, чим порушено вимоги постанови п. 4 ст.16 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004 р. №1875 –IV та п.5 Порядку, затвердженого постановою КМУ від 11.12.2013 р. № 970 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі».
 Підприємству було направлено листа щодо проведення перерахунків плати за надані послуги споживачам, відповідно до фактично наданих послуг.
 Своїм листом підприємство повідомило ГУ ДПСС в Івано-Франківській області про те, що за період з серпня 2017 р. по квітень 2018 р. споживачам проведено перерахунок плати за фактично надані послуги в розмірі 8114,01 грн.