Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Щодо розслідування випадків харчового отруєння дітей в готельному закладі вілла «Парламент»

  27.06.2018 року в другій половині дня до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківськійаук4444аааа222 області від Яремчанської міської лікарні надійшло повідомлення про госпіталізацію 6 хворих, в т.ч. 5 дітей з готельного закладу вілла «Парламент». У всіх хворих встановлено попередній діагноз «гострий гастроентероколіт?». Стан хворих розцінювався як задовільний, легкого ступеня важкості.


 В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області створена комісія з метою розслідування даного факту.
 27.06.2018 року проведено санітарно-епідеміологічного обстеження згаданого об’єкту. Даний заклад не був включений до дитячих відпочинково-оздоровчих закладів Івано-Франківської області та до Реєстру потужностей операторів ринку харчових продуктів, а також не перевірявся впродовж трьох років.
 28.06.2018 року спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено позапланову перевірку готельно-відпочинкового комплексу вілла «Парламент».
 Під час проведення перевірки недоліки, виявлені при проведенні санітарно- епідеміологічного обстеження підтвердились:
- не проводиться очистка та дезінфекція обладнання і інвентарю, відсутні дезінфікуючі засоби; не впорядковано зберігання та видалення відходів, очистка та дезінфекція смітникових контейнерів, смітникові ящики не обладнані кришками;
- вода, яка використовується у виробництві харчових продуктів, не відповідає вимогам, установленої до води питної призначеної до споживання людиною, відсутній дозвіл на спецводокористування джерелами води;
- до роботи допускається персонал, який не пройшов черговий медичний огляд та навчання з гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів, що підтверджено відповідними записами оператора ринку;
- харчові продукти не захищені від забруднення при проведенні виробництва харчової продукції, зберігаються без належного маркування;
- не проводиться результативна боротьба із шкідниками та гризунами;
- не дотримується та не контролюється температурний режим, який унеможливлює розмноження мікроорганізмів, не ведеться контроль температурного режиму в холодильнику, відсутні супровідні документи на харчові продукти.
 За результатами прийнято рішення про призупинення роботи готельно-відпочинкового комплексу вілли «Парламент», за виявлені недоліки на винних накладено штраф у розмірі 6 мінімальних заробітних плат (22632 грн.).
 Ситуація перебуває під контролем Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2