Головне меню

На Тернопільщині відбувся "Всеукраїнський день поля та саду"

 15 червня 2018 року фахівці відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва Управління фітосанітарної безпеки Головногоденьв33поля336п управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області взяли участь роботі "Всеукраїнського дня поля та саду", який проводився на базі ТзОВ "Бучачагрохлібпром".


  В ході роботи учасники заходу ознайомилися з передовими досягненнями вітчизняної та іноземної селекції сільськогосподарських культур, роботою насіннєвого заводу, побудованого за передовими технологіями. Також фахівці відділу мали можливість вивчити передові технології вирощування садивного матеріалу плодових культур, адже у фермерському господарстві "Гадз" на площі 50 га вирощуються саджанці найновіших сортів яблуні, груші, персика, абрикоса, черешні.
 Впровадження у виробництво перспективних сортів та гібридів сільськогосподарських культур, своєчасні сортопоновлення та сортозаміна, чітке дотримання законодавства України у сфері насінництва та розсадництва нададуть змогу агроформуванням отримувати високі урожаї відповідної якості.

7377336636ййіпвпвввр333 цуу33333арпеис2

Гаряча лінія

Вхід

Пошук