Головне меню

На Верховинщинні відбулось засідання круглого столу на тему «Необхідності додержання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів, ринкового нагляду»

  12 червня в приміщенні Верховинської районної державної адміністрації Головним управлінням Держпродспоживслужби в області проведено засідання круглогоb cgjbdfx65fd столу на тему «Необхідності додержання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів, державного ринкового нагляду», в якому взяли участь представники місцевих органів державної влади, громадських об’єднань споживачів, суб’єкти підприємницької діяльності у сферах виробництва, торгівлі продукції на яку поширені вимоги технічних регламентів інші нормативні документи.


  В ході зустрічі обговорені питання щодо необхідності додержання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів, також присутніх ознайомлено з новою формою контролю за продукцією на споживчому ринку, яка вже реалізована і визнана дієвою на ринках ЄС та США.
 Також, з метою охоплення широкої аудиторії місцевого населення організований та проведений прямий ефір на радіо «Гуцульська столиця» де жителі регіону мали можливість задати питання та отримати кваліфіковану відповідь.
 Це черговий захід із цілого циклу круглих столів, що будуть проведені у 2-3 кварталах 2018 року управлінням захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області. Формат зазначених заходів дає можливість налагодження конструктивного діалогу між органами державної влади та бізнесу регіону.

cgjbdfx12222