Головне меню

Держпродспоживслужба Прикарпаття одержала своє професійне друковане видання

 1 червня 2018 року вийшов з друку перший номер газети «Вісник Держпродспоживслужби Прикапаття».
34Бе75зымянный Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів В.І. Лапа привітав Держпродспоживслужбу Івано-Франківщини з випуском першого номера газети «Вісник Держпродспоживслужби Прикапаття».


 В цьому друкованому виданні планується висвітлювати основні напрямки діяльності Держпродспоживслужби Прикарпаття в питаннях безпечності харчових продуктів, ветеринарної медицини, фітосанітарної безпеки, дотримання санітарного законодавства суб’єктами господарювання, захисту споживачів, державного регулювання цін та інше. Наші читачі будуть мати змогу ознайомитися з нормативно-правовою базою діяльності служби, новинами, отримати розяснення та поради, поділитися своїм досвідом роботи під час виконання своїх професійних обов’язків.
 Цікавими для читачів будуть рубрики: «Останні новини», «Закон є закон», «Безпечність харчових продуктів», «Санітарний нагляд», «Фітосанітарна безпека», «На захисті споживачів» та інші.
 Це друковане періодичне видання дозволить налагодити тісну комунікацію зі споживачами, бізнес-середовищем, громадськістю, адже робота Держпродспоживслужби дотична майже до всіх сфер економіки, і в кінцевому стосується споживачів – всіх і кожного.

20180612 141423