Головне меню

Засідання круглого столу з питань додержання законодавства у сфері захисту прав споживачів відбулось на Богородчанщині

  05 червня в приміщенні Богородчанської районної державної адміністрації Головним управлінням Держпродспоживслужби в області проведенопівфнів55ввввавсвв засідання круглого столу на тему «Необхідності додержання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів, державного ринкового нагляду».
  В заході взяли участь представники місцевих органів державної влади, громадських об’єднань споживачів, суб’єкти підприємницької діяльності у сферах виробництва, торгівлі продукції непродовольчого характеру.
 В ході зустрічі обговорено питання необхідності додержання законодавства у сфері захисту прав споживачів, присутніх ознайомлено з новою формою контролю за продукцією на споживчому ринку, яка вже реалізована і визнана дієвою на ринках ЄС та США.
 Це перший захід із цілого циклу круглих столів, що будуть проведені у 2-3 кварталах 2018 року управлінням захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в області.
 Формат зазначених заходів дає можливість налагодити конструктивний діалог між органами державної влади та бізнесу регіону.

32222віввааґґґ