Головне меню

На Снятинщині проведено виїзний семінар із спеціалістами захисту рослин

 4 червня спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області організовано на Снятинщині виїзнийсеківпаів555 семінар-навчання на тему «Обстеження на встановлення фітосанітарного стану основних сільськогосподарських культур та плодових насаджень у літній період».


  В ході роботи, начальником управління фітосанітарної безпеки Іваном Андрусишиним наголошено спеціалістам на дотримання встановлених вимог при проведенні обстежень посівів сільськогосподарських культур для експорту в Китай та на виявлення регульованих шкідливих організмів, в т.ч. амброзії полинолистої.
 Під час проведення семінару спеціалістами відділу прогнозування фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків донесено до учасників основні методичні вказівки щодо обстеження сільгоспугідь, посівів та плодових насаджень на виявлення шкідливих організмів. Особливо актуальним стало питання щодо основних шкідників та хвороб кукурудзи, методів їх обліку та особливостей обстеження посівів даної культури з метою експорту до Китаю.
 У проведенні заходу взяв участь представник фірми «Сингента» Василь Романюк. Він розповів фахівцям про переваги існуючих на ринку пестицидів та ознайомив із пестицидами-«новинками»; розкрив важливі складові інтенсивної технології захисту саду, а також продемонстрував презентації про шкодочинність основних шкідників саду.   Важливою для спеціалістів була інформація про способи розрізнення оригінальних препаратів ф. «Сингента» та фальсифікованих.
 Під час практичної частини семінару учасники здійснити виїзд до ТОВ «Покуття-Фрукт» (с. Стецева), де отримали можливість наочно ознайомитись із виробництвом та системою захисту фруктів, посадкового матеріалу плодових, ягідних та декоративних культур.

семів554і7іпіііі22122ввіа1111ц3 6756775678рпппп2