Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Спеціалісти Держпродспоживслужби Коломийщини взяли участь в організації фестивалю «Зорепад»

  Днями на Коломийщині відбувся ІІ фестиваль-конкурс дитячого естрадного мистецтва «Зорепад», який об´єднав талановитих дітей не лише з України, але йзореп543 з-за кордону і цьогоріч був присвячений Міжнародному дню захисту дітей.
  Метою цього унікального заходу є підтримка обдарованої молоді, розвиток та популяризація сучасного вокального і хореографічного мистецтва.

 

Незмінними організаторами фестивалю вже другий рік поспіль є Коломийська районна державна адміністрація, Коломийська районна рада, Коломийська міська рада, відділ культури Коломийської районної державної адміністрації спільно з засновницею фестивалю - заслуженою артисткою України Аллою Кобилянською. 

  Загалом у конкурсній програмі фестивалю взяло участь 720 учасників з України, Республіки Польща та Республіки Молдова.
 Коломийські міське та районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-франківській області брали активну участь у координаційних радах з питань організації та проведення фестивалю «Зорепад» в місті Коломия, а також інших урочистостей, що були присвячені Дню захисту дітей, в період з 31 по 2 червня.
Спеціалістами було проведено позапланові перевірки з комплексом лабораторних досліджень 4 закладів громадського харчування міста Коломиї, в яких проводилося харчування дитячих колективів, моніторингові візити до готельних закладів проживання дітей. Керівникам закладів громадського харчування було вручено приписи щодо ліквідації виявлених недоліків у ході перевірок до початку фестивалю.
 Рекомендації Коломийського міського управління з питань організації харчування в закладах громадського харчування та виїзної торгівлі було висвітлено на сайті Коломийської міської ради та скеровано на сайт газети «Дзеркало Коломиї».
 Крім того, під час проведення фестивалю спеціалістами Держпродспоживслужби Коломийщини було організовано чергування в місцях виїзної торгівлі.

зоре6445взореватрв755вв зореншсв86вв

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук