Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чи готовий обласний центр Прикарпаття до початку купального сезону?

  Головне управління Держпродспоживслужби в області нагадує жителям краю, що єдиним місцем, котре дозволене для купання в місті1апапка465564 Івано-Франківську, є пляж міського озера по вул. Г. Мазепи.


  Міське озеро підготовлене до початку купального сезону. На території озера встановлена кабіна для переодягання, виділені зони: відпочинку, обслуговування, озеленення, спортивна зона, дитячий сектор та пішохідні доріжки. Територія міського озера знаходиться в належному санітарному стані.

  В середині травня спеціалістами Івано-Франківського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби було відібрано проби води з міського озера для дослідження на фізико-хімічні та мікробіологічні показники.
  Згідно експертного висновку Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби № 000796 п.м./18 від 21.05.2018 р. вода відповідає діючим нормативним документам.
  Окрім того, під час купального сезону буде проводитися постійний (щомісячний) лабораторний контроль за станом води у міському озері.

Закликаємо відпочивальників утриматись від купання в недозволених для цього місцях.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук