Головне меню

Чи готовий обласний центр Прикарпаття до початку купального сезону?

  Головне управління Держпродспоживслужби в області нагадує жителям краю, що єдиним місцем, котре дозволене для купання в місті1апапка465564 Івано-Франківську, є пляж міського озера по вул. Г. Мазепи.


  Міське озеро підготовлене до початку купального сезону. На території озера встановлена кабіна для переодягання, виділені зони: відпочинку, обслуговування, озеленення, спортивна зона, дитячий сектор та пішохідні доріжки. Територія міського озера знаходиться в належному санітарному стані.

  В середині травня спеціалістами Івано-Франківського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби було відібрано проби води з міського озера для дослідження на фізико-хімічні та мікробіологічні показники.
  Згідно експертного висновку Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби № 000796 п.м./18 від 21.05.2018 р. вода відповідає діючим нормативним документам.
  Окрім того, під час купального сезону буде проводитися постійний (щомісячний) лабораторний контроль за станом води у міському озері.

Закликаємо відпочивальників утриматись від купання в недозволених для цього місцях.