Головне меню

До уваги землекористувачів: зерновим культурам загрожує комплекс хвороб, а вишням і черешням - вишнева муха

  Опади різної інтенсивності, що пройшли на Івано-Франківщині, сприяли поширенню та розвитку на зернових колосових культурах хвороб:4reter6tryrrrr6666 борошнистої роси, септоріозу, бурої листкової іржі, гельмінтоспоріозу та інших плямистостей.


  Щоб оздоровити та запобігти подальшому розвиткові хвороб на прапорцевому листку, слід провести обробки одним із рекомендованих і дозволених до використання в Україні фунгіцидів. Захисні заходи проти хвороб можна об’єднувати з обробками від шкідників.
  Крім того, інформуємо про початок льоту вишневої мухи - шкідника черешень (пізні сорти) й вишень. Відродження личинок розпочнеться в кінці травня - на початку червня. У період масового льоту вишневої мухи сорти вишні й черешні середнього і пізнього строків достигання обприскують інсектицидами

 Рекомендації спеціалістів управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області щодо захисту сільгоспкультур від шкідливих організмів, читайте в Термінових сигналізаційних повідомленнях № 8 та № 9 станом на 21.05.2018 року, в розділі фітосанітарна безпека - фітосанітарний стан - термінові сигналізаційні повідомлення.