Головне меню

Питання стану санітарно-епідемічного благополуччя населення заслухано на засіданні міської комісії ТБіНС

 26 квітня відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому заслухано питаннярва2пеапиу663пва21 щодо стану санітарно-епідемічного благополуччя населення у 2017 році.
 В ході роботи начальником Івано-Франківського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Іриною Онищук

звернуто увагу членів комісії на погіршення санітарно-епідемічної ситуації, що пов’язано із реєстрацією харчових отруєнь, ростом захворюваності на вірусний гепатит А. Крім того учасників засідання проінформовано про результати моніторингових досліджень у 2017 році, результати досліджень води на фізико-хімічні та мікробіологічні показники з місця масового відпочинку населення (пляж на міському озері), проведених Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби.
 За результатами доповіді та з урахуванням її обговорення, комісією взято до відома доведену інформацію та прийнято ряд відповідних рішень.

Пошук

Вхід

Гаряча лінія

АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ