Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Питання стану санітарно-епідемічного благополуччя населення заслухано на засіданні міської комісії ТБіНС

 26 квітня відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому заслухано питаннярва2пеапиу663пва21 щодо стану санітарно-епідемічного благополуччя населення у 2017 році.
 В ході роботи начальником Івано-Франківського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Іриною Онищук

звернуто увагу членів комісії на погіршення санітарно-епідемічної ситуації, що пов’язано із реєстрацією харчових отруєнь, ростом захворюваності на вірусний гепатит А. Крім того учасників засідання проінформовано про результати моніторингових досліджень у 2017 році, результати досліджень води на фізико-хімічні та мікробіологічні показники з місця масового відпочинку населення (пляж на міському озері), проведених Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби.
 За результатами доповіді та з урахуванням її обговорення, комісією взято до відома доведену інформацію та прийнято ряд відповідних рішень.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук