Головне меню

Питання надання державної підтримки галузі тваринництва обговорено в ході семінар-наради на Тисмениччині

 Нещодавно міський, селищні, сільські голови та секретарі місцевих рад Тисменицького району взяли участь у семінар-нарадііваів3245пауквувуу з питань надання державної підтримки галузі тваринництва за напрямом – спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб.


 Головував на нараді перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Заник. У роботі також взяли участь: Ярема Борис – начальник Тисменицького районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області; Роман Козар – начальник районної лікарні ветмедицини, спеціалісти управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.
Про Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затверджений постановою   Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 доповів начальник управління агропромислового розвитку Петро Собко.
 Заступник керівника Івано-Франківської філії ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ірена Бабич надала вичерпну інформацію з наступних питань:
- ідентифікація та реєстрація в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби;
- надання Адміністратором Єдиного державного реєстру тварин інформації про кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я молодняка великої рогатої худоби фізичних осіб – власників тварин (за запитом органу місцевого самоврядування).
 Стосовно подачі органами місцевого самоврядування відомостей фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк (складених на підставі журналу обліку фізичних осіб – власників тварин) розповіла головний спеціаліст відділу виробництва та переробки продукції тваринництва департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Лариса Красняк. Зокрема, наголосила щодо обов’язкового підтвердження наявності у господарстві заявленого фізичною особою поголів’я молодняка. Також звернула увагу на дотримання термінів подачі у департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації документів – відомостей фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк у паперовому та електронному вигляді.44ваваівівпп5555ав

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30