Головне меню

В Долині обговорили питання виплати дотацій за утримання молодняка ВРХ

  17 квітня на Долинщині відбулася нарада з питань надання роз'яснень щодо виплати дотацій з державного бюджету України за утриманняrjhjdfss38546shff33 особистими селянськими господарствами молодняка великої рогатої худоби.
  Захід відбувся за участі заступника голови районної державної адміністрації Михайла Дидяка, начальника Долинського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській, спеціалістів відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, а також голів та секретарів місцевих рад, представників банківських установ.

  Учасникам надано роз'яснення щодо інструментів державної підтримки розвитку тваринництва, одним з яких є надання фізичним особам спеціальної бюджетної дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби (ВРХ).
  Відтак, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року №107 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва", дотація надаватиметься фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, що народився в господарствах фізичних осіб у поточному році.
  Дотація за молодняк надаватиметься за кожні чотири місяці його утримання із наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:
- за період утримання молодняку віком від 1 до 5 місяців - 300 гривень за голову;
- за період утримання молодняку віком від 5 до 9 місяців - 700 гривень за голову;
- за період утримання молодняку віком від 9 до 13 місяців – 1500 гривень за голову.
  Загальний обсяг дотації за молодняк, який досягнув 13 місячного віку становить 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.
 Начальник Долинського районного відділу Головногго управління Держпродспоживслужби в області надав повний обсяг інформації щодо процедури ідентифікації молодняка великої рогатої худоби.
  Крім того, представникам органів місцевого самоврядування було наголошено на необхідності сприяння повній вакцинації поголів’я дрібних домашніх тварин проти сказу.

долина2вкпку5457вар4 ццццк5523долина1