Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Оперативна інформація про фітосанітарний стан посівів та насаджень в області станом на 19.04.2018 року

 Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби вБеп5вт0008ьянный області інформує, що агрокліматичні умови звітного періоду були сприятливими для росту і розвитку сільськогосподарських культур та проведення весняно-польових робіт.
 Озимі зернові культури. Посіви даної групи культур знаходяться у фазі кущення, початок виходу в трубку в доброму та задовільному стані.

 У теплі сонячні дні в Галицькому, Снятинському, Рогатинському, Тлумацькому районах триває літ злакових мух, заселення посівів цикадками, попелицями, хлібними блішками, п’явицями. Ними пошкоджено 2-3% рослин озимих зернових. Личинки хлібної жужелиці, переважно старшого віку, в допороговій чисельності дохарчовуються в посівах озимих зернових, розміщених після стерньових попередників. В Галицькому районі відмічено вихід клопа-шкідливої черепашки на поверхню листкової підстилки де з підвищенням температури відбуватиметься переліт фітофага на посіви.
 Захисні заходи проти вищевказаних фітофагів рекомендується проводити шляхом обприскування крайових смуг або всуціль посівів за перевищення ЕПШ (личинок жужелиці 3-4 і більше, хлібних блішок 30-50, жуків п’явиць 10-30 на кв.м, злакових мух 40-50 екз. на 100 п.с.) рекомендованими інсектицидами.
 Повсюди на 3-5% обстежених площ (інфекційний запас яких зберігся ще з осені минулого року) септоріозом, гельмінтоспоріозом, кореневими гнилями уражено 2% рослин у господарствах Богородчанського, Галицького районів. Високопродуктивні посіви під час виходу рослин у трубку оздоровлюють фунгіцидами відповідного спектру дії.
 Озимий ріпак. Посіви озимого ріпаку заселяють, переважно з країв полів, капустяний стебловий та великий ріпаковий прихованохоботники, хрестоцвіті блішки, квіткоїд, якими пошкоджено 2-10% рослин (Галицький Рогатинський, райони) у слабкому ступені. На 10% обстежених площ культури переноспорозом, уражено 3% рослин (Тлумацький район).
 У господарствах, за перевищення шкідниками ЕПШ (ріпакового квіткоїда в період утворення бутонів – 1-2 жуки на рослину; стеблового капустяного прихованохоботника – 2 жуки на 40 рослин або 20 жуків на жовту чашку за 3 дні) необхідно провести крайові або суцільні обприскування дозволеними до використання препаратами.
 Розвиток бурякової попелиці відбувається на проміжному господареві (калина). Заселено 9 відсотків бруньок з чисельністю 3 (5) личинок на бруньку.
 В садах триває вихід і живлення довгоносиків (сірий бруньковий, яблуневий квіткоїд), які скрізь пошкодили 8% бруньок. Триває відродження сисних шкідників (кліщі, яблунева зелена попелиця), якими заселено 5% дерев.
 Захищають плодові насадження у фазах набрякання – розпускання бруньок інсектицидами з додаванням препаратів проти хвороб.
 Повсюди гусениці підгризаючих совок та ґрунтоживучі шкідники (дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів) перемістились у верхні шари ґрунту, де пошкодили 1-2% озимих культур (Городенківський, Тлумацький райони). У сонячні дні відмічається літ ріпакового білана
 Скрізь на озимих культурах і багаторічних трав, садах виявляють 1-3 жилих колоній на гектар мишоподібних гризунів.
 У господарствах здійснюється фітосанітарний нагляд за посівами сільськогосподарських культур.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук