Головне меню

До відома суб?єктів господарювання: оприлюднено перелік органів контролю, на які не поширюється мораторій на перевірки

  Уряд затвердив перелік органів державного нагляду (контролю), на які не поширюєтьсяььь5825оакглт68 дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Відповідний перелік затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 р. № 1104 та оприлюднений на сайті Урядового порталу.
  До переліку включено органи, на сфери діяльності яких не поширювалася дія мораторію на проведення планових заходів державного нагляду (контролю) у 2018 році.


  Зокрема, зазначається, що під дію мораторію не підпадає діяльність Держпродспоживслужби та її територіальних органів у частині заходів із здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю, державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства, безпечністю та окремими показниками якості харчових продуктів, дотриманням законодавства про захист прав споживачів, державного нагляду у сферах карантину та захисту рослин.
 Заходи державного нагляду (контролю) будуть проводитись згідно річних та комплексних планів на 2018 рік та у відповідності до вимог Закону України «По основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».