Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Увага: сільськогосподарські посіви під загрозою пошкодження мишоподібними гризунами

 За даними спеціалістів управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужбиукемпкп45654 в Івано-Франківській області, на посіви озимого ріпаку, озимих зернових культур та площі багаторічних трав розпочалося активне переселення мишоподібних гризунів із місць резервації.


 При обстеженні посівів озимих зернових культур в крайових смугах виявлено 1-2 жилі колонії на гектар, в них 2-3 жилих нори. В посівах озимого ріпаку нараховується 1-3 жилі колонії на гектар, в них по 3-5 жилих нір. На багаторічних травах обліковується 3-4 ж.к./га з 5-6 ж. норами, а в придорожніх смугах та пасовищах 3-5 колоній на гектар, в них по 6-8 жилих нір.
 Враховуючи здатність мишоподібних гризунів до швидкого розмноження у сприятливих умовах (відносно тепла, без різких температурних коливань та затяжних опадів погода, випадання великої кількості снігу на не промерзлу землю, достатня кількість корму), а також до міграцій, чисельність їх зростатиме.
 Тому, посіви озимини та багаторічних трав необхідно постійно обстежувати і за наявності ЕПШ 3-5 жилих колоній на гектарі знищувати гризунів шляхом внесення дозволених родентицидів на основі діючих речовин бродіфакум, бромадіолон, ізопропілфенацин, флокумафен.
 Закликаємо всіх сільгоспвиробників до збільшення обсягів застосування біологічного методу боротьби з гризунами шляхом внесення препарату бактероденцид (3-5 г/нору). Після внесення всіх зазначених препаратів нори необхідно притоптати!
 Заходи захисту слід здійснювати за суворого дотримання вимог санітарної безпеки, охорони праці й навколишнього середовища!

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1