Головне меню

До уваги суб?єктів господарювання: державна реєстрація потужностей убезпечить Вас від судової тяганини та штрафів

  05 вересня 2017 року в Івано-Франківському окружному адміністративному суді, за участі представника Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, відбулось судове засідання у справі проsudert застосування адміністративно-господарської санкції у вигляді штрафу розміром 25600 грн., до суб’єкта господарської діяльності фізичної особи-підприємця за порушення вимог ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (не здійснив державну реєстрацію  потужності з виробництва та/або обігу харчових продуктів, на які не вимагається отримання експлуатаційного дозволу).

  Відповідальність за порушення вимог ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» передбачена п. 2 ч. 1 ст. 64 зазначеного вище Закону.

  За результатами розгляду зазначеної справи в судову засіданні було оголошено вступну та резолютивну частину постанови, згідно якої позов Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області задоволено повністю та накладено штраф на суб’єкта господарської діяльності фізичну особу-підприємця у розмірі 25600 грн.

  Тому, звертаємо увагу суб’єктів господарювання, щодо необхідності здійснення державної реєстрації потужностей з виробництва та/або обігу харчових продуктів, на які не вимагається отримання експлуатаційного дозволу.