Головне меню

Подати звернення

Калорійність обіду, який готували дітям у Довгопільському ліцеї, не відповідала вимогам

   Спеціалісти Верховинського відділу Головного управління Держпродспоживслужби 29.11.21 1в Івано-Франківській області 17 листопада 2021 року здійснили позаплановий захід державного нагляду (контролю) у сфері безпечності харчових продуктів на харчоблоці Довгопільського ліцею Білоберізької сільської громади. Позаплановий захід здійснювався з відбором проб харчових продуктів для лабораторних досліджень.

   За результатами лабораторних досліджень, проведених Івано-Франківською державною регіональною лабораторією Держпродспоживслужби (експертний висновок від 22.11.2021 р. №003132д.к/2/21) встановлено невідповідність обіду по калорійності (а саме – виявлено занижений вміст білків та жирів у котлеті).
   Держпродспоживслужбою складено припис про усунення виявлених порушень, який вручено фізичній особі-підприємцю, що організовує харчування дітей; про дану ситуацію проінформовано директора школи та керівника відділу освіти Білоберізької сільської громади, а також наголошено на необхідності посилення контролю за організацією харчування дітей у закладі.
   Додатково нагадуємо, що з 01 січня 2022 року вступають в дію нові норми харчування у закладах освіти, які затверджені постановою КМУ від 24.03.2021 р. № 305.