Головне меню

Подати звернення

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

На Прикарпатті відбувся семінар щодо попередження появи сексистської реклами

 19-21 лютого 2020 року на Прикарпатті відбувся семінар «Стратегічна сесія: консолідація зусиль ІГКР, Держпродспоживслужби, ГО суддів щодо попередженняерореноеноен67н8678564 появи сексистської реклами», за підтримки Представництва Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні, участь у якому взяла завідувач сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Валентина Сенчук.


В ході семінару розглянуто ряд важливих питань, серед яких:
• Світові тренди реклами. Рекомендації CM/Rec(2019)1 «Запобігання та боротьба із сексизмом;
• Обговорення поправок до Закону України «Про рекламу»;
• Особливості соціальної та Інтернет реклами;
• Презентація справ Держпродспоживслужби за 2019 рік;
• Обговорення плану співпраці на 2020 рік Держпродспоживслужби та ІГКР.
Також, в робочих групах між фахівцями Держпродспоживслужби, які здійснюють контроль у сфері реклами проводились практичні вправи та презентаційні дуелі, що дало змогу оцінити рівень знань застосування на практиці Стандарту недискримінаційної реклами України.
Крім цього, під час семінару суддя Івано-Франківського окружного адміністративного суду поділилася практичним досвідом розгляду справ цієї категорії.
Нагадаємо, що сексистська реклама (дискримінаційна) - це реклама, що за ознакою статі принижує гідність людей, яких зображує, чи споживачів реклами; транслює стереотипні уявлення про інтелектуальні, фізичні, соціальні чи іншого роду переваги однієї статі над іншою; тиражує стереотипні ролі, що обмежують свободу життєвого вибору людини; використовує людину як сексуальний об’єкт з метою привернення уваги споживачів; чи демонструє фізичне насильство представників/ць однієї статі над іншою.
В Україні забороняється розповсюдження реклами, яка є дискримінаційною за ознакою статі.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Соціальні посилання

free joomla extensions

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6