Головне меню

В Івано-Франківську - початок ярмарків та літньої сезонної торгівлі

 16 квітня 2019 на базі Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради відбулося засідання комісії з організації сезонної торгівлііауц4343іуацу22ууцу за участю спеціалістів Івано-Франківського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.


 Серед питань, що розглядались в ході роботи – підготовка до проведення передсвяткових ярмарків, а саме, розміщення однотипних наметів для здійснення дрібнороздрібної торгівлі в обласному центрі з 24 по 26 квітня 2019 року на площі Ринок та з 03 по 05 травня 2019 року на площі Соборності, а також надання суб’єктам підприємницької діяльності дозволів на розміщення та облаштування торгових літніх майданчиків.
 Спеціалісти Держпродспоживслужби довели до членів комісії та організатора ярмарків (а це - КП «Центр розвитку міста та рекреації») інформацію про вимоги Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» до рухомих та/або тимчасових потужностей, порядок отримання допуску до проведення ярмарків операторами ринку, які зареєстровані в державному реєстрі або мають експлуатаційний дозвіл.
 Видача дозволів операторам ринку буде проводитись згідно вимог чинного законодавства.
 Учасникам комісії наголошено, що згідно ст. 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» відповідальність за порушення чинного законодавства несуть оператори ринку.