Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Питання санітарно-епідемічного благополуччя населення області заслухано на засіданні регіональної комісії з ТЕБіНС

 9 квітня під головуванням першого заступника голови Івано-Франківської ОДА Марії Савки відбулося засідання регіональної комісії з питань xdeferrfgred33334техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Участь у засіданні також взяли начальник управління Державної служби надзвичайних ситуацій в області Володимир Чернецький, начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький, керівники районів, представники органів місцевого самоврядування.


 Присутні обговорили заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній період поточного року.

 Своєю чергою були заслухані питання про стан санітарно-епідемічного благополуччя населення, підготовку місць масового відпочинку на водних об’єктах області для проведення дозвілля, про стан полігонів твердих побутових відходів, розташованих на Прикарпатті.
 З доповіддю про стан санітарно-епідемічного благополуччя населення області виступив начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в області Віталій Фіглевський.
 Згідно матеріалів доповіді, в Україні впродовж останніх 5 років спостерігається погіршення санітарно-епідемічної ситуації, пов’язаної з реєстрацією випадків групових захворювань на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння. За інформацією Держпродспоживслужби у 2018 році зареєстровано 163 спалахи кишкових інфекційних захворювань, під час яких постраждало 1899 осіб, у тому числі 1099 дітей (що по кількості спалахів знаходиться на рівні 2017 року – 163 спалахи, постраждало 2180 осіб, у тому числі 1457 дітей). Це найбільша кількість спалахів за останні 15 років та найвища кількість постраждалих осіб, зокрема серед дітей.
 На території Івано-Франківської області протягом 2018 року зареєстровано 5 випадків групових захворювань на гострі кишкові інфекції (2017 рік – 3 випадки), внаслідок яких постраждало 61 особа, в тому числі 34 дитини віком до 17 років.
 По кожному випадку групового захворювання проведено епідеміологічне розслідування та 3 позапланових заходи державного нагляду (контролю) у сфері безпечності харчових продуктів, за результатами яких складено 5 протоколів, керівників закладів оштрафовано на загальну суму 104224 грн., винесено 2 розпорядження про тимчасове припинення роботи закладів, керівникам направлено 2 приписи щодо усунення виявлених недоліків та надано 3 рекомендаційні листи.
 По випадках групових захворювань, які виникли в закладах громадського харчування, матеріали розслідувань передано до правоохоронних органів.
 На всіх об‘єктах нагляду, де реєструвались спалахи харчових отруєнь, виявлялись порушення санітарного законодавства, а саме: порушення умов зберігання харчових продуктів та технології приготування страв, недотримання дезінфекційного режиму, незадовільний санітарно-технічний стан обладнання та приміщень харчоблоків, відсутність медичних оглядів. За висновками проведених епідеміологічних розслідувань ймовірною причиною спалахів стало вживання бактеріально-забруднених страв, що було підтверджено результатами лабораторних досліджень.
 З вищевказаних питань прийнято рішення комісії з ТЕБіНС щодо покращення ситуації.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4