Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

На Снятинщині проведено семінар для підприємців, що реалізують харчові продукти на ринках

 Спеціалістами Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужбиар55п4нмапв744ыйааа444 в Івано-Франківській області проведено семінар-навчання для підприємців, які займаються реалізацією харчових продуктів на ринках району (м. Снятин, смт. Заболотів) , з питань дотримання ветеринарно-санітарних правил на ринках, профілактики харчових отруєнь та захворювань на ботулізм.


 До участі в заході були запрошені керівники Снятинського сільськогосподарського та Заболотівського ринків, суб’єкти господарювання, які здійснюють реалізацію харчових продуктів, та власники закладів громадського харчування, які розташовані на території ринків.
 Під час семінару присутнім роз’яснено порядок надання торгових місць та забезпечення дотримання гігієнічних умов на ринках, вказано на необхідність недопущення фактів реалізації рибної продукції домашнього виробництва (в тому числі риби в’яленої), консервів домашнього виробництва та м’ясопродуктів.
 Після навчання учасникам вручено пам’ятки з питань профілактики харчових отруєнь.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2