Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Спільно подбаймо про безпеку бджіл

 Розпочинається сезон інтенсивного використання пестицидів на посівах сільськогосподарських і медоносних культур, в результаті якогоljkbdfh5rfdddddffd можливе виникнення отруєння бджіл пестицидами, або хімічний токсикоз, що є результатом грубих порушень правил і санітарних вимог застосування пестицидів як сільгоспвиробниками, так і пасічниками, які розміщують пасіки на присадибних ділянках та тих, що прибувають на кочівлю з вуликами.


 Саме тому, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області нагадує керівникам агрохолдингів, сільгосппідприємств, фермерських господарств, що відповідно до статей 30 та 37 Закону України «Про бджільництво», фізичні та юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин (ЗЗР) для обробки медоносних рослин, зобов'язані не пізніше, ніж за 3 доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це пасічників, пасіки яких розташовані на відстані до 10 км від оброблюваних площ.
 До всіх видів робіт, пов'язаних із застосуванням пестицидів, робітники повинні допускатися по наряду при наявності посвідчення про спеціальну підготовку, медичної книжки встановленого зразка та допуску на право робіт із пестицидами. Всі роботи з пестицидами і агрохімікатами, протруєним насіннєвим матеріалом обов'язково реєструються в спеціальних журналах.
 Крім того повідомляємо, що агрохолдинг «МРІЯ» запустив першу в Україні Інтерактивну карту медоносних культур, на якій відображаються актуальні посівні площі всіх медоносних культур агрохолдингу із зазначенням сорту, прогнозованого періоду цвітіння, інформації щодо планових робіт з обприскування, необхідної кількості бджолосімей для якісного запилення тощо.
 Мета даного проекту – забезпечити плідну взаємодію аграріїв із бджолярами, допомогти їм організувати логістику між масивами медоносів та налагодити ефективну комунікацію. Завдяки новій розробці бджолярі зможуть отримати доступ до інформації про понад 60 тис. га медоносних культур, які вирощує агрохолдин, подавати заявку та резервувати місця для своїх пасік на визначених масивах. Також для користувачів інтерактивної карти «МРІЇ» передбачено SMS-інформування про час цвітіння та внесення ЗЗР, що забезпечить зменшення випадків отруєння бджіл під час проведення обробки сільськогосподарських угідь та охорону здоров’я населення і довкілля.
 Виходячи з вище наведеного, рекомендуємо керівникам агрохолдингів, сільгосппідприємств, фермерських господарств розробити аналогічну програму для територій, орендованих підприємствами для вирощування сільгоспкультур.
 Для більш детального ознайомлення з роботою програми звертатись до представника агрохолдингу «Мрія Карпат» по Івано-Франківській області п.Метенька І.М. моб. тел. 067-4133547.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2