Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Спеціалісти Держпродспоживслужби провели практикум для курсантів Прикарпатського факультету НА внутрішніх справ

 З метою посилення практичної складової освітнього процесу здобувачів вищої освіти, на запрошення деканату прикарпатського факультету Національної академіїпааааа333уаууав внутрішніх справ, працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області поділилися практичним досвідом з реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів.


 В заході взяли участь начальник та спеціалісти управління захисту споживачів Головного управління області, викладачі та курсанти Прикарпатського факультету НАВС.
 В ході проведеної зустрічі, окреслені основні права споживачів, обговорені питання формування та реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів, вплив державного ринкового нагляду на захист прав споживачів в Україні.
 Увагу присутніх було акцентовано на тому, що усі ми маємо бути свідомими, активними та непохитними в своїх позиціях відстоювання людської гідності та споживчих прав.  Керуючись правом вибору, споживач здатний впливати на стан ринку, підтримувати доброякісну продукцію та її виробників, ігноруючи при цьому продукцію сумнівну та ризиковану.

сссе5вапвапвакккк222 88ропопр22вваві нонне55555рпиоекрен

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук