Головне меню

Спеціалісти Держпродспоживслужби провели практикум для курсантів Прикарпатського факультету НА внутрішніх справ

 З метою посилення практичної складової освітнього процесу здобувачів вищої освіти, на запрошення деканату прикарпатського факультету Національної академіїпааааа333уаууав внутрішніх справ, працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області поділилися практичним досвідом з реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів.


 В заході взяли участь начальник та спеціалісти управління захисту споживачів Головного управління області, викладачі та курсанти Прикарпатського факультету НАВС.
 В ході проведеної зустрічі, окреслені основні права споживачів, обговорені питання формування та реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів, вплив державного ринкового нагляду на захист прав споживачів в Україні.
 Увагу присутніх було акцентовано на тому, що усі ми маємо бути свідомими, активними та непохитними в своїх позиціях відстоювання людської гідності та споживчих прав.  Керуючись правом вибору, споживач здатний впливати на стан ринку, підтримувати доброякісну продукцію та її виробників, ігноруючи при цьому продукцію сумнівну та ризиковану.

сссе5вапвапвакккк222 88ропопр22вваві нонне55555рпиоекрен