Головне меню

В Держпродспоживслужбі Івано-Франківщини провели заходи з нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів

 15 березня 2019 року з метою привернення уваги суб?єктів споживчої політики до відстоювання інтересівБезымяссвве643е333нный та прав споживачів та з нагоди відзначення Всесвітнього дня захисту прав споживачів, в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели урочисті заходи.


 В заходах взяли участь начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Роман Гурський, начальники та спеціалісти управління захисту споживачів, районних, міських управлінь, відділів, представники громадських організацій, об’єднань підприємців та засобів масової інформації.
 Керівник Головного управління Роман Гурський у своєму виступі зазначив, що споживачем є кожна людина - чи то пересічний громадянин, підприємець, чи працівник органу державної влади. І кожен має гарантоване державою право на отримання безпечних, якісних товарів та послуг.
 Задля досягнення цієї мети в області активно працюють консультаційні центри на базі районних, міських управлінь, відділів, що дало змогу 50 відсотків звернень з питань захисту споживачів розглядати та вирішувати на місцях.
 Враховуючи процеси децентралізації, Держпродспоживслужбою проведено виїзні наради в ОТГ області і надано консультаційно-роз?яснювальну допомогу представникам апарату ОТГ та громадянам з усіх напрямків діяльності служби.
 В ході роботи, що мала форму дискусії та обміну думками, були обговорені питання формування та реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів, ринкового нагляду, метрології, контролю за додержанням законодавства про рекламу, проаналізовано результати роботи служби у даних напрямках. Серед завдань, що були окреслені на 2019 рік – проведення комплексу заходів для підвищення правової обізнаності з питань захисту прав споживачів для дітей шкільного віку та проведення навчання для суб?єктів господарювання, що займаються торгівлею електричного обладнання.
 Потрібно завжди пам’ятати, що права споживачів – це невід’ємна частина прав людини. Суспільство потребує налагодження широкого, цивілізованого діалогу між державними органами, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, бізнесом та споживачами для отримання найкращого результату в сфері споживчої безпеки.

22xdfsdfdfdgggfh 33retertre  55dgdgdgdfgdfff

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22