Головне меню

Відбувся семінар для суб?єктів торгівлі насінням і засобами захисту рослин та виробників насіння і садивного матеріалу

 28 лютого 2019 року управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області організувалоybubtubu66554444 для представників підприємств, які займаються роздрібною торгівлею насінням і засобами захисту рослин, виробників насіння та садивного матеріалу області семінар-навчання на тему: «Основні вимоги щодо здійснення господарської діяльності з торгівлі засобами захисту рослин, насінням та садивним матеріалом».
 В ході навчання спеціалісти управління роз’яснили вимоги санітарних та фітосанітарних правил при здійсненні робіт, пов’язаних із торгівлею насінням, пестицидами та агрохімікатами, шляхи запобігання придбання фальсифікованих засобів захисту рослин, вимоги щодо розподілу суб’єктів господарювання за ступенями ризику при провадженні господарської діяльності у сферах захисту рослин, насінництва та розсадництва.
 Присутнім доведено інформацію щодо дотримання законодавства у сфері насінництва та розсадництва на етапах виробництва, зберігання, реалізації і використання насіння та садивного матеріалу сільськогосподарських культур. Також наголошено на правилах ввезення на територію України насіння і садивного матеріалу.
 У своєму виступі начальник управління фітосанітарної безпеки Іван Андрусишин зазначив, що Держпродспоживслужба області – це не каральний орган, а, головним чином, партнер для усіх продавців засобів захисту рослин та насіння, котрі провадять господарську діяльність в правовому полі.
 Задля забезпечення населення області якісним, перевіреним на схожість та сортовим насінням, зменшення на ринку фальсифікованих засобів захисту рослин, є необхідність провадження широкої роз’яснювальної роботи щодо шкідливості фальсифікованих пестицидів. Це спільне завдання - як для Держпродспоживслужби, так і для суб?єктів торгівлі засобами захисту рослин.

57687766rgrfgfffffff tytytytttttttttr554444frrr