Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Результати реалізації програми «Дітям Прикарпаття – якісне харчування» зацікавили представників Мінагрополітики України

 21 лютого 2019 року відбулася робоча зустріч керівництва Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з представниками ghfgjhy45hegr4eerМіністерства аграрної політики та продовольства України.
 Мінагрополітики представляли генеральний директор Директорату безпечності та якості харчових продуктів Микола Мороз та керівник експертної групи з питань безпечності та якості харчових продуктів Наталія Щирова, від Головного управління були присутні начальник Роман Гурський, перший заступник начальника Микола Сендецький та спеціалісти відділу безпечності харчових продуктів.

 В ході зустрічі було обговорено особливості застосування харчового законодавства, зокрема актів державного контролю в сфері безпечності харчових продуктів, висловлено пропозиції щодо внесення змін до форм даних актів.
 Окремо було обговорено порядок проведення планових та позапланових заходів державного контролю, виконання моніторингових програм, стан впровадження системи НАССР в Івано-Франківській області.
 Особливу зацікавленість представників Міністерства викликало питання ефективності реалізації Регіональної цільової програми «Дітям Прикарпаття – якісне харчування».
 Спеціалісти Держпродспоживслужби поділилися напрацюваннями з оцінки постачальників та операторів ринку, які організовують харчування, щодо простежуваності харчових продуктів, досвідом розслідувань при виявленні невідповідностей харчових продуктів.
 Гостям було презентовано методичні рекомендації, алгоритми дій, брошури, пам’ятки та інші інформаційні матеріали, які видавалися Головним управлінням на допомогу операторам ринку та представникам органів місцевого самоврядування Івано-Франківщини.

 ajnrfh55hgedgrred

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4