Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

На Снятинщині за участю спеціалістів Держпродспоживслужби відбулась нарада-навчання з аграріями та пасічниками району

 14 лютого 2019 року Снятинським районним управлінням Держпродспоживслуби в Івано-Франківській області на базі районної ради проведено нараду-навчанняоргув333кргувка67433 з керівниками агроформувань та пасічниками району.


 В нараді взяли участь голова та перший заступник голови Снятинської РДА, начальник управління агропромислового розвитку РДА, начальник управління фітосанітарної безпеки та спеціалісти Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, представники сільськогосподарських підприємств, фермери та пасічники.
 В ході роботи було розглянуто порядок застосування хімічних засобів захисту рослин, ведення відповідної документації, вимоги до зберігання та утилізації тари та залишків хімічних речовин; детально проаналізовано порядок реєстрації пасік, ветеринарно-санітарні вимоги до них, регламент дій з боку аграріїв та пасічників щодо захисту бджіл від хімічного токсикозу та процедуру розслідування в разі отруєння бджіл хімічними засобами захисту рослин.
 Крім того учасникам навчання роз’яснено особливості контролю за посівним матеріалом, в т.ч. лабораторного контролю насіння, вказано на необхідність боротьба з фальсифікатом на ринку насіння та посадкового матеріалу.

фотуля23432у3

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2