Головне меню

На Снятинщині за участю спеціалістів Держпродспоживслужби відбулась нарада-навчання з аграріями та пасічниками району

 14 лютого 2019 року Снятинським районним управлінням Держпродспоживслуби в Івано-Франківській області на базі районної ради проведено нараду-навчанняоргув333кргувка67433 з керівниками агроформувань та пасічниками району.


 В нараді взяли участь голова та перший заступник голови Снятинської РДА, начальник управління агропромислового розвитку РДА, начальник управління фітосанітарної безпеки та спеціалісти Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, представники сільськогосподарських підприємств, фермери та пасічники.
 В ході роботи було розглянуто порядок застосування хімічних засобів захисту рослин, ведення відповідної документації, вимоги до зберігання та утилізації тари та залишків хімічних речовин; детально проаналізовано порядок реєстрації пасік, ветеринарно-санітарні вимоги до них, регламент дій з боку аграріїв та пасічників щодо захисту бджіл від хімічного токсикозу та процедуру розслідування в разі отруєння бджіл хімічними засобами захисту рослин.
 Крім того учасникам навчання роз’яснено особливості контролю за посівним матеріалом, в т.ч. лабораторного контролю насіння, вказано на необхідність боротьба з фальсифікатом на ринку насіння та посадкового матеріалу.

фотуля23432у3