Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Основні вимоги до порядку ввезення насіння та садивного матеріалу на митну територію України

 Продовж останнього часу збільшилась кількість звернень до Держпродспоживлужби з боку сільськогосподарських товаровиробників щодо порядку35345івів33івууувіва та умов ввезення (здебільшого із країн ЄС) насіння та садивного матеріалу сільськогосподарських культур.
 Відділ контролю у сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби в області звертає увагу зацікавлених осіб: ввезення на територію України насіння і садивного матеріалу здійснюється за умови належності його до сорту, занесеного до реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні та/або Переліку сортів рослин Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) тих сільськогосподарських рослин, до схем сортової сертифікації яких приєдналася Україна, а саме – насіння цукрових та кормових буряків, насіння хрестоцвітих та інших олійних і прядивних видів, насіння кукурудзи та сорго, насіння зернових культур.
 Про це йдеться в статті 20 Закону України «Про насіння і садивний матеріал».
 Із державним реєстром сортів рослин України можна ознайомитись на офіційному сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України за посиланням: http://minagro.gov.ua/organic_ministry?nid=21767.
 У разі ввезення на територію України насіння і садивного матеріалу, за умови належності його до сорту, занесеного до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, вантаж супроводжується сертифікатом країни-експортера, що засвідчує якість насіння або садивного матеріалу.
 Ввезення на територію України та вивезення за її межі насіння і садивного матеріалу сорту, не занесеного до Реєстру сортів рослин України, але занесеного до Переліку сортів ОЕСР здійснюється виключно для цілей розмноження та подальшого вивезення за межі України.
 Ввезення на територію України та вивезення за її межі зразків насіння сортів рослин, не включених до зазначених Реєстру та/або Переліку, можуть здійснюватись для селекційних, дослідних робіт і експонування на основі підтвердження, виданого Держпродспоживслужбою.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук