Головне меню

Відбулась чергова робоча зустріч керівництва Держпродспоживслужби Івано-Франківщини із представниками ОБСЄ

 13 лютого 2019 року відбулась робоча зустріч представників Івано-Франківського відділення спеціальної моніторингової місії ОБСЄ з керівництвомjhfjhrrrrrrrrrrrr3 Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.
 Місію ОБСЄ представляли Драган Ґоґовіч та Дорін Фазлі, від Головного управління були присутні перший заступник начальника Микола Сендецький та спеціалісти по напрямках.
 За словами Драгана Ґоґовіча, сьогодні в Україні працює 10 команд моніторингової місії ОБСЄ, більшість спостерігачів – на Сході нашої держави.
Під час минулорічного візиту гостей цікавило питання результативності проведення реформ в Україні та впливу на суспільне життя мораторію на проведення заходів державного нагляду (контролю). Цьогоріч їх увага була зосереджена головним чином на питаннях безпеки – безпеки продуктів харчування, води тощо та впливі на них екологічних факторів.
 В ході зустрічі спостерігачі ознайомились із структурою Держпродспоживслужби на державному та обласному рівнях, порядком та принципами проведення заходів державного нагляду, в т.ч. у сферах безпечності харчових продуктів, санітарного нагляду.
 Найбільшу стурбованість європейських гостей викликали питання контролю за недопущенням на ринок неякісних та небезпечних продуктів харчування чи сировини, наявність в них пестицидів та антибіотиків, можливості їх визначення та контролю.
 В ході спілкування спостерігачі ОБСЄ отримали від представників Держпродспоживслужби відповіді та роз’яснення на всі запитання.

08-фото-1 ОБСЄ 08-фото-2 ОБСЄ