Головне меню

Випадки африканської суми свиней зафіксовано в Херсонській та Черкаській областях

 Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, на території мисливських угідь Князе-Григорівської свиняиуп43упваваа2сільської ради Великолепетиського району Херсонської області серед впольованих диких кабанів виявлено випадок африканської чуми свиней.  
 Звіт про результати дослідження Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 05.12.2018 року № 002283 п.м./18.

 Крім того, позитивний випадок африканської чуми свиней зареєстрований 12.12.2018 року, від трупів свиней невідомого походження, виявлених в адміністративних межах Сердюківської сільської ради (урочище «Сердюкове») Смілявського району Черкаської області.
 Звіт про результати дослідження Черкаської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 12.12.2018 року № 004763 п.м./18.
 З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при райдержадміністраціях, рішенням яких затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередків, зон захисту та нагляду.
 В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.
 Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеними територіями.