Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Спеціалісти Держпродспоживслужби Івано-Франківщини долучились до воркшопу з питань захисту споживачів

 12-13 грудня працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області стали учасниками вокршопуsdferffr555555w3 центру досконалості імені Жана Моне «Захист споживачів у Європейському союзі та Україні».
Даний захід проводився Львівським національним університетом імені Івана-Франка.
 Учасниками заходу були представники Мінекономрозвитку, науковці, представники координаційної ради Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації та спеціалісти Головних управлінь Держпродспоживслужби в Львівській, Волинській, Тернопільській та Івано-Франківській областях.
Головною метою заходу було визначення основних напрямків реформування системи захисту споживачів в Україні та гармонізація українського законодавства у цій сфері до стандартів ЄС.
 В ході роботи увагу учасників було акцентовано на особливостях системи ринкового нагляду в Україні, як інструмент недопущення на ринок небезпечної (фальсифікованої, неякісної) продукції. Крім того було обговорено механізми, необхідні для вирішення споживчих спорів, а також сучасні проблеми правозастосовної практики у сфері захисту споживачів.

fffg34tfggbrtgtrhtr4

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук