Головне меню

Відбувся підсумковий семінар-навчання для працівників Головного управління та установ Держпроспоживслужби Івано-Франківщини

 Протягом 04-06 грудня 2018 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області в м. Яремче проведеноaaaaa3333drgh55555 комплексний підсумковий семінар-навчання з актуальних питань роботи Служби, проблем, шляхів їх вирішення та напрямків вдосконалення в 2019 році.
 Участь в заході взяли начальники та спеціалісти управлінь, відділів Головного управління (в т.ч. районних, міських управлінь, відділів); начальники районних та міських державних лікарень ветеринарної медицини; директори державних міжрайонних та регіональної лабораторій Держпродспоживслужби; директори Івано-Франківської та Калуської державних міських лабораторій ветсанекспертизи, начальники відділів та спеціалісти ДУ «Івано-Франківська фітосанітарна лабораторія», а також головні бухгалтери установ Держпродспоживслужби.
 Після розгляду загальних питань (в т.ч. окремого профільного семінару з питань запобігання корупції; навчання з питань охорони праці та пожежної безпеки, а також відповідальних за ведення газового господарства), учасники продовжили роботу за трьома секціями: безпечність харчових продуктів, ветеринарна медицина, дотримання санітарного законодавства та лабораторно-діагностична робота; фітосанітарна безпека; фінансовий та бухгалтерський облік.
 Такий підхід дав змогу детально та предметно проаналізувати основні напрямки роботи, обмінятись досвідом, напрацювати шляхи та методи вирішення проблемних питань.
 Подібна практика проведення навчань, як одного із способів співпраці структурних підрозділів та підвищення професійної компетентності працівників, буде застосовуватись в Держпродспоживслужбі Івано-Франківщини і надалі.