Головне меню

Спеціалісти Держпродспожислужби зустрілись із працівниками Верхнянської ОТГ

 29 листопада 2018 р. спеціалістами управління захисту споживачів, сектору контролю за регульованими цінами та Калуського районного управлінняherfrfehf5555ff Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено виїзну нараду з керівниками структурних підрозділів, сільськими старостами Верхнянської об’єднаної територіальної громади.


 Захід організовано з метою реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, затвердженої урядом в грудні 2017 року.
 У ході зустрічі спеціалістами Держпродспоживслужби висвітлено проблемні питання у сфері захисту прав споживачів та можливі шляхи їх вирішення роз’яснено основні норми законодавства про рекламу та антитютюнового законодавства, надано практичні рекомендації з питань формування тарифів на житлово-комунальні послуги з водопостачання та водовідведення, вивозу твердих побутових відходів тощо.
 Крім того працівникам ОТГ надано практичну допомогу при наданні послуг центром надання адміністративних послуг щодо прийому споживачів, оформленні заяв та повідомлень про небезпечну продукцію.
 Під час наради начальник Калуського районного управління Григорій Химич окреслив основні завдання, напрямки роботи Держпродспоживслужби, вказав на необхідність співпраці з органами місцевого самоврядування. В свою чергу начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Калуського районного управління Оксаною Ананєвич присутніх ознайомлено з регламентами взаємодії органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та Держпродспоживслужби при проведенні робіт із використання пестицидів при вирощуванні сільськогосподарських культур, порядком організації масових заходів з метою недопущення виникнення епідускладнень.

444rrrrfrrrrrrr3233